| MBAAA a întrebat:

Cum sa-l fac sa aiba ochi doar pentru mine, sa nu ma minta si sa nu ma insele?big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce copil ești!
Păi dacă nu minte și calcă strâmb, ce bărbat este?
Nu este niciunul fidel.
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Sa fi stricta, dar in acelasi timp dulce cu el. Nu trebuie sa faci ceva in mod deosebit, doar sa stii cum sa te comporti cu el, sa fi dulce, atragatoare, draguta, dar in acelasi timp si rautacioasa cand greseste.

| gigiro a răspuns:

Paraseste-l pentru ceva timp, pana se trezeste la realiate!

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu poti face asta e imposibillaughing

| ozulll a răspuns:

Fa la fel!

| BastetReloaded a răspuns:

Fa-i vraji

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Ii scoti ochii si ii pui la tine in cameralaughing))

usor nooo?

Lasand gluma la o parte, parerea mea e ca trebuie sa fii tu insatzi iar daca e menit sa fie perechea ta va avea ochi doar pentru tine si nu se va intoarce dupa nici o fata.

| criss_2781 a răspuns:

Imi pare rau, dar de ce ai avea nevoie de un tip care te inseala? daca iese cu altcineva inseamna ca nici nu te respecta...gandeste-te bine daca chiar vrei sa fi cu o astfel de persoana...imi pare rau

| LiIiA a răspuns:

Pai poartate frumos cu el fa cat mai mult sex. sedul si totul va fi bine cel puin asa cred

| Abeba a răspuns:

Sa-i scoti ochii si sa scrii biancemarie pe ei =)0