| love_2286 a întrebat:

Cum sa-l fac sa ma uite? m-am desp de el dar el tot nu pricepe ma cauta intr-unastraight face nu-mi da pace de ceva vreme deloc... vreau sa mi vad si eu de viata mea mai departe dar din cauza lui nu pot, e obsedat de mine pur si simplu.

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Ai vrut sa te desparti de el? mai ti la el? daca nu spune-i cu calm uite sti eu m-am despartit de tine findca am vrut sa fiu singura pentru un moment si eu chiar te-am iubit acum totul e trecut au fost amintiri frumoase dar incearca sa ma uiti mai sunt si alte fete pe lume si ai muult noroc sa intalnesti sufletul pereche te rogg dama uitarii daca nu vrei atunci nici prietenii nu o sa mai fim eu te-am uitat si imi pare sincer rau dar asa a fost sa fie sincer imi pare rau si sper sa intelegi! asta in cazul daca ai mai ramas amica cu el daca nu ii zici sa te uite ca tu l-ai uitat in cazul daca l-ai uitathappy:* muult succes! funda?

3 răspunsuri:
| pisiqtza16 a răspuns:

Daca nu mai vrei sa continui relatia cu el continua sa-l ignori.o sa renunte sa te mai caute.u continua-ti viatawinking. bafta in continuare.

| Jαne a răspuns:

Du-te la el si zii asa : Ba du-te si dati la laba si lasa-ma in pace
De http://1.bp.blogspot.com/......e-laba.jpg

| wildthing a răspuns:

Cea mai simpla metoda este sa il ameninti ca faci plagere la politie si sa speri ca nu e vreun dezaxat care sa iti faca vreun rau din disperare...si trebuie sa fii foarte precauta in sensul asta.
O alta metoda, desi pare ridicola, este sa faci ceva care il dezguste, sa nu-i mai placa de tine fizic. As putea sa iti dau si sugestii, dar nu ar fi prea elegant si cred ca ti-ar putea veni si tie cateva idei. happy