| Chimilica a întrebat:

Cum sa-l intreb daca vrea sa fim impreuna? Acum ne intelegem foarte bine. V-am spus ca imi da de inteles ca ma place. S-a despartit si de iubita lui, spre fericirea mea. Imi este rusine ca sa ii spun eu, ce ma fac? Va rog nu spune-ti ia-ti inima in dinti si spune-i e complicat. Multumesc anticipat, funda + 3 votbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| chiury a răspuns:

Pai da-i de inteles ca si tu il placi... nu trebuie sa faci tu primul pas daca si el te place

3 răspunsuri:
| source a răspuns:

Stiu prin ce trecilaughing, ceva asemanator mi se intampla si miebig grin, daca ti-a dat de inteles ca te place e ff bine la mine nu mi-a dat de inteles, trebuie sa-mi dau eu seama, cu fetele e greu 8-), gaseste momentul potrivit si spune-i ce simti pentru el big grin

| euionutz a răspuns:

Vrei sa fii iubitul meu?

| andeeee a răspuns:

Daca uh illaci si estis igura ca si el te place lasa-i pe banca sau undeva un biletel cu: vrei sa ne combinam si numele tau...la mine asa a mers sa ma combin