| RandyOrtonRKO a întrebat:

Cum sa ma combin cu ea daca suntem cei mai buni prieteni?

Astept multe pareri fiecare comm are vot

8 răspunsuri:
| RandyOrtonRKO explică:

Maine ma duc la film cu ea... ce sa facc

| Stephh a răspuns:

Mai bine nu te combini cu eastraight face.Mai bine rămâneţi cei mai buni prieteni, fiindcă ea nu se aşteaptă ca tu să vrei să fii cu ea.''Dragostea e o prietenie care a luat foc''.Sau mai bine nu te dai pe lângă ea, fiindcă te va crede un 'pervers' şi te va ignora.Baftă!

| ζøvعღ a răspuns:

Incearca sa ii arati ca o placi, vorbeste cu ea, fa-i complimente, spune-i ca o placi poate si ea simte acelasi lucru pentru tine si se va lega ceva frumos intre voi.Fi direct!

| Raawr a răspuns:

Dacă ești convins că și ea te place pur și simplu sărut-o.

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Daca tie iti place cu adevarat de ea si simti acea chimie intrevoi 2 spune-i ce simti. Daca ai avut dreptate va accepta propunerea ta, daca te-ai inselat... imi pare rau.
Parerea mea este ca nu merita sa strici prietenia asta atat de buna, de ce? Daca va combinati, devineti iubiti asta inseamna ca odata si odata va veti desparti => prieteni buna stricata. Acum incearca sa pui toate astea intr-o balanta si vezi ce e bine pentu tine! Succes!

| videochatconstanta a răspuns:

Pai e cea mai buna situatie, daca si ea este de aceeasi parere. O relatie fara prietenie in primul rand nu are sanse sa dureze.

| TheBoy123 a răspuns:

Spune-i direct o sa inteleaga si daca sunteti buni prieteni probabil si ea simte acelasi lucru

| vtyalexandra a răspuns:

Faza cu combinatul depinde de mai multe criterii.in caz ca ea iti povesteste de alti baieti din viata ei (in caz ca exista alti baieti) parerea mea e sa nu faci pasul sa te combini pentru ca o sa te simti penibil daca te refuza.atunci in cazul asta ea are in tine doar un sprijin si te vede ca pe un bun prieten.insa daca iti da semnale ca te place, trebuie sa treci al actiune si sa o saruti! bafta!