| alynutzu20 a întrebat:

Cum sa ma despart de ea fara s-o fac sa sufere prea mult
Va rog frumoss!
Cel mai bun raspuns primeste funda.big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și care este motivul despărțirii?
Nu te lăsa pradă clipei!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Oricum se va supara, tu fi cat mai sincer cu ea, spune-i deschis ca nu o mai iubesti

| val31989 a răspuns:

Buna.Oricum va suferi sad...dar stii, e bine ca iti doresti sa nu sufere, cu toate ca nu o mai iubesti, sau vrei sa te desparti de ea.Cel mai bine e sa-i spui ceea ce simti, sincer si deschis.Chiar daca ii vei spune sa ramaneti prieteni, nu veti ramane..pentru ca, daca ea s-a atasat prea mult de tine, nu te va uita usor.Deci,fii sincer si deschis.
(Nu va suferi la fel de mult daca ii spui deschis si frumos.)
Bafta.

| whattt a răspuns:

Nu prea poti sa te desparti de nimeni fara sa
faci sa sufere

| Giu18 a răspuns:

Buna. Nu ai cum sa te desparti de ea, fara sa o faci sa sufere fetele sunt mai sensibile, incearca sa-i explici ca relatia voastra nu mai are niciun viitor, sau ca doar vrei sa ramaneti prietenii happy Bafta.

| Neymar99 a răspuns:

Spune-i sincer ce simti, daca te intelege bine, daca nu, iarasi bine.