| Roxana34556 a întrebat:

Cum sa ma excit mai bine în timpul actului sexual?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i probema barbatului cu care ai sex, ca el trebuie sa te excite pe tine si tu pe el.

| mihai69 a răspuns:

Poți privi un film xxx, te poți masturba (mai ales dacă stai deasupra sau el te ia pe la spate) - fie cu mâna, fie cu un vibrator.
Ar mai fi și posibilitatea de a mai chema încă o persoană...

| Madaxo97 a răspuns:

De asta trebuie să se ocupe iubitul tău, să îți facă un preludiu ca la carte, să te mângâie și sărute peste tot până te exciți suficient.

| mihai69 a răspuns (pentru Madaxo97):

Totuși, chiar și un bărbat priceput nu reușește mereu să apese pe "butoane" mai bine decât o poate face fata. Ea se cunoaște mult mai bine.

| Madaxo97 a răspuns (pentru mihai69):

Corect, uneori.

| Yaesmin a răspuns:

Faci petting.

| Miruna333 a răspuns:

Partenerul este responsabil de asta, daca nu te exciti langa el, schimba partenerul. Mai poti incerca jucarii sexuale

| FindMyName a răspuns:

întreabă barbatul, el trebuie sa iti dea placeri.

| adam7 a răspuns:

Să o faci când simți ca ai chef și cu un preludiu intens înainte, și cu persoana dorită nu cu oricine!

| marinvirginu77 a răspuns:

Baga o flegma in aparatul vaginal si apoi freaca cu pasiune