| Clodmod a întrebat:

Cum sa ma port cu un baiat pe care il plac ca sa il fac sa ma placa si el? Va rog, spuneti-mi serios.

Răspuns Câştigător
| ZayQa a răspuns:

Mergi de vreo 2-3 ori pe zi prin fata lui` impreuna cu prietenele(in nici un caz baieti) si fai ochi dulci uitindu-te la el foarte smechera, nu prea sta mult timp cu el. pentru ca la multi baieti nu le prea place. El v-a crede ca il saturi si apoi se va purta cu tine urit, in nici un caz nu te lasa prea dusa de val... nu umbla dupa el, vei face o impresie rea, vei fi obsedata de el. fii tu insuti si incearca sa il faci sa porneasca cu tine o vorba)) gaseste ce interesuri comune aveti, si documenteaza-te pe baza lor, pentru ca in caz ca te v-a intreba ceva. sa stii raspunsul concret, atunci va fi placut surpins si ii vei placea mai tare... si crede-ma, nu conteaza infaisharea, cu toate ca multi asa cred, conteaza ca el sa te descopere din interior si sa ramina attit de surprins, pe cit nu a fost niciodata. Bafta multa). Funda?)

4 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Este o sarcina foarte grea intr-adevar trebuie sa ajungi pe jos pana in China dupa aia faci salturi pe liane in jungla si te intorci inapoi... SPUNE-I DIRECT lol

| AxyTM a răspuns:

Nu poti sa il faci sa te placa, daca el nu te place din firea lui nu se poate schimba, insa daca te place poti incerca sa il cuceresti, insa daca nu simte nimic... sorry

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Pai poti sa faci doar unsingur lucru, sa stai mult timp cu el si dupa aceea te va placea

| yukiykykayama102 a răspuns:

Spune-i ca il placiwinking