| Raresik a întrebat:

Cum sa-mi dau` seama. daca iubita mea. cu care sunt impreuna de 4 luni. mai tine la "prima iubire" laughing? Dau fundita; x

Răspuns Câştigător
| cOnTexT a răspuns:

Il bagi pe ala in spital, si vezi daca se supara laughing! (glumesc)

E chair foarte simplu happy, o intrebi! Si o pui sa iti zica sincer!

4 răspunsuri:
| Iullyka_7527 a răspuns:

Poi vezi daca vorbeste cu el. daca il priveste insistent etc.

| ioana16 a răspuns:

Pai comunicarea e totul (aproape totul) intr-o relatie. vb serios cu ea si intreab-o. iti vei da seama. daca a avut o relatie lunga inainte iti dai seama ca se simte ciudat in preajma lui si poate il mai place(fara sa vrea poate). vb cu ea:*succes

| Debb a răspuns:

Pune pe un prieten sa o traga de limba.

| manolache_1097 a răspuns:

Crede-ti ca o sa-i zica sincer, fiti seriosi, stai mai mult cu ea, vorbes-te cu vreo fata de la ea din gasca daca a mai vorbit cu el sau despre elhappy