| alexutzushoby67 a întrebat:

Cum sa-mi fac curaj ca sa-i spun unei fete ce simt pentru ea? funda!:X

Răspuns Câştigător
| andreeaoana99 a răspuns:

Pur si simplu spune'i, inchide ochii si imagineaza'ti ca esti singur, nu te gandi la ce va urma ci la doar ce ai de spus. Nu ai nimic de pierdut daca ii spui, dar vei avea daca nu o s'o faci pentru ca se poate ca si ea sa te placa...

10 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Tragi ceva la masea(nu prea mult ca iti vor iesi prostii pe gura)

| MasterYoda a răspuns:

Bea o tuica

| Issaa a răspuns:

Daca nu ai curajul la scoala. spune-i pe mess dar asa e cam sec. deci prefer sa-i zici in fata ce simti. oricum fetele nu sunt nesimtite si nu o sa-ti zica in fata ca ei nu-i pl de tine. deci nu-ti fa probleme din astea. doar spune-i ..in fata. si te apropii usor de ea si o saruti...

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu trage nimic la masea, o sa creada ca nu ai fost sincer. Spune-i pur si simplu fata in fata. Daca nu ai curaj, spune-i pe mess/facebook. Bafta!

| lolium a răspuns:

Bea o berica inainte ..asa sa iti faci curaj
spune-i pur si simplu... invit-o undeva unde sunteti doar voi doi, si fii sincerbig grin baftalaughing

| FyTzE a răspuns:

Usor de raspuns nla intrebari cu,, spune-i ce simtisincer si gata'' dar nu e asa deoarece e foarte greu sa spui asa ceva unei fete daca esti timid mai ales.
postat la 1 Iunie 2012 20:10
Raspuns la intrebarea:
CUm pot sa-i spun unei fete tot ce simt/? si cum pot incepe?
P.S:super timid

este raspunsul tau la o intrebare!

| crazy14 a răspuns:

Bea cateva pahare de tarie inainte si sa vezi cum te prinde curajul! Du-te pur si simplu la ea si spune-i ce simti! Ce ai de pierdut?!

| lungudragos a răspuns:

O vodca 2 vodci 3 vodci 4 vodci podea

| andre8596 a răspuns:

Pai daca iti doresti sa stie, o sa ai curaj cu siguranta.Pregateste-ti un discurs despre cum ai vrea sa-i spuithinking

| inloveforever a răspuns:

Pai o chemi si ii spui ca vrei sa-i zici ceva.Iti iei inima in dinti si ii spui tot ce simti pentru ea(cu o fata ca lumea o sa iti mearga faza, cu una mai fitoasa .....nu iti bate capu)funda?