| DoodleEver2 a întrebat:

Cum sa-mi fac curaj sa-i spun baiatului de care imi place ca-l plac? La un moment dat am pus la status " I love P! " (P = pitikot porecla lui ) apoi a aflat ce inseamna si a inceput sa rada si el si? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| SiMpLa a răspuns:

Asteapta sa faca el primul pas dar mai intai asigurate ca stie de faptul ca il placi macar putin. Eventual mai incurajeaza-l dai un pupic pe obraz, abordeaza-l des poate se schimba situaiawinkingSucces

2 răspunsuri:
| Hannibal_8732 a răspuns:

Pai daca a aflat ca il placi, asteapta sa vezi ce zice si el. ce rost are sa ii mai repeti odata? daca iti arata ca te place si el sau daca iti spune atunci...

| mudu a răspuns:

Cand te simti ca vrei sa ii spui sa ii spui atunci sa nu te gandesti la altceva ca poate el nu te place sa tu o sa te gandesti si zici "el ma place? el se gandeste la mine". deci sa ii spui si repede sa nu asteptii nimic