| KyTTy_2552 a întrebat:

Cum sa-mi gasesc prieten?

16 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pui la matrimoniale. Altceva? :]

| R_8074 a răspuns:

Iesi in strada si incepi sa strigi in gura mare'' ofer act sexual moca'' apoi sigur o sa iti gasesti unu.bafta

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Pe siteuri de matrimoniale, sau vorbeste cu o prietena. Ce e greu asa?

| Ana94 a răspuns:

Pai incepe sa cunosti oameni noi big grin Iesi si tu cu o prietena si plimbati-va happy Nu se stie niciodata cand iti va iesi iubirea in calewinking tongue Dar secretul este sa nu fi disperata in legatura cu asta,sa nu te gandesti prea mult la asta pentru ca, asa cum mama mea imi spune mereu [si pana acum a avut dreptate laughing] lucrurile bune vin atunci cand te astepti mai putin, asa ca rabdarewinking Cu siguranta iti vei gasi printul foarte curand big grin

| Patry a răspuns:

Dragoastea nu se gaseste cautand. Va venii pe neasteptate!

| danypoli95 a răspuns:

Puneti o fustita scurta,machiazate, fate "eleganta"si iesi seara in parc, la discoteca...

| DarkAngel_1320 a răspuns:

Cunoaste persoane noi happy

| iJustHaveFun a răspuns:

Usor! Cauta unul. Vezi pe cine gasesti mai dragut vb cu el, etc. filtrati si vezi daca te place big grin daca nu e pierderea lui si cauti mai departe

| Inovation31 a răspuns:

Mmm e foarte usor daca esti fatabig grin nici nu vad daca este vreo problema nici nu cred ca trebuie sa te obosestihappy bine daca esti fata urata ma refer prea slaba/grasa cu dinti galbeni si urat mirositoare nu cred ca vei avea sansebig grin

| Zooom a răspuns:

Dai cautare pe googlelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta, nu te grabi.
Nu lua decizii pe fuga ca sa le regreti mai tarziu.
Nu te lasa usor, daca cedeaza usor nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si varianta lui R e buna, am testat'o laughing.
Dar nici sa tipi ca faci sex pe gratis laughing.
Eu am inceput sa tip la baieti ca sunt sexy, ca sunt buni, ca au curu sexy si tot felul de prostii laughing.
Daca ii vedeai cum faceau ca toti dracii in calduri, si eu nu mai puteam de ras si de satisfacere laughing blushing.
Si culmea prostiei, asta am facut'o inainte de ziua iubitului meu, peste 2 ore trebuia sa ma vad cu el laughing, eh.

| naamahx a răspuns:

Nu trebuie sa-ti "gasesti " un prieten. Nu o sa mearga daca gandesti asa. Crede-ma asa am facut si eu. Trebuie sa astepti fara sa speri sau disperi. Cand ai sa simti ceva pentru un baiat fara sa te gandesti ca "trebuie sa iti gasesti neaparat unul" fii fericita si incearca sa il faci si pe el sa simta la fel. Succes :d

| KyTTy_2552 explică:

Mersi mult tuturor big grinhappyhappy

| zaicik_4552 a răspuns:

Sunt aici nu trebuie sa ma cauti