| iiooa1 a întrebat:

Cum sa mi-l scot din minte? Nu mai suport... zi de zi ma gandesc la el si il visez mereu noaptea sad Eu inca mai tin la el dar nu cred ca el simte la fel.Ieri la avatarul lui era o fata si la status "Te iubesc", cand am vazut am simtit ca mi-a picat cerul in cap.Deci cum sa-l uit? sad

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa si tu acelasi lucru.E greu sa gasesti o fotografie a unui tip si sa scrii la status,"Daca nu erai tu sa ma salvezi, unde eram acum"? Si ca sa-l uiti, lasa.Mai bine pune-ma sa trec examenul de bac de 10 ori intr-o saptamana.Nu-i usor sa uiti o dragoste.Sa-ti faci un prieten acum,stiu ca nu te trage inima,cu toate ca o prezenta masculina ti-ar face tare bine.Ia-te cu scoala,vorbeste cu prietenele,cauta sa razi(greu,nu) si,cumva o sa treaca.Dar, orice face el(fostul), fa si tu...Nu te lasa calcata in picioare.Nu-l lasa sa creada ca suferi.Mandria iti poate ramane intacta.

2 răspunsuri:
| The0nly a răspuns:

Fa-ti un alt prieten nu conteaza cine este o sa iti treaca daca respingi dragostea cu dragoste o sa uiti, sau daca esti timida si nu sti cum sa ii spui vb cu el pe mess sau lasa-i un mesaj in buzunar la pantaloni... Sper sa te ajute!

| amy_6635 a răspuns:

Pai trec si eu printr'o astfel de perioada si sincer nu ai cum sa il uiti... asta va trece de la sine dar in timp.crying...:-s