| fanezodo a întrebat:

Cum să o fac să o pup, suntem la a doua întâlnire și nu știu cum să fac să ajungem un cuplu…. ce ar trebui să i zic?

4 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Nu trebuie neapărat să o faci acum, dar dacă vrei neapărat să o săruți, poți să faci o încercare, la finalul întâlnirii, când va luați la revedere și dai să o pupi pe obraz, îi furi un sărut pe buze rapid, iar apoi zâmbești să vezi cum reacționează. Dar o faci la risc, să nu cumva să considere că te grăbești și să se sperie, dacă întâlnirea merge bine și pare că te place, nu ar trebui să fie deranjată de un pupic.

| Giulia911 a răspuns:

Dar nu trebuie sa o pupi neapărat acum, iar voi nu va înțelegi din priviri, din grimasele feței? Nu trebuie sa va spuneți direct ca sunteți împreună. Dacă sunteți la a doua și mai vrea și altele cu tine înseamnă că aia e, sunteți împreună!

| Florea_Maria__YPcT a răspuns:

Nu trebuie să-i zici nimic dacă și ea te place, îți va răspunde sau te lasă să o săruți, însă dacă e timidă nu trebuie să o săruți neapărat trebuie să ți cont de părerea ei, ar trebui să o întrebi dacă poți să o săruți înainte de a face asta, sau după ce o conduci acasă dai un pupicel scurt pe obraz sau frunte

| Florea_Maria__YPcT a răspuns:

Dacă e timidă nu trebuie să o săruți neapărat trebuie să ți cont de părerea ei, ar trebui să o întrebi dacă poți face asta