| eu_8642 a întrebat:

Cum sa prind curaj ca sa imi excit prietenuhee hee? sunt cam timida... FUNDA!

4 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Iti voi raspunde doar daca iti stiu varsta. Sa zicem ca ai 18 ani sau macat 16. Ca sa nu fac o prostie ca am mai dat niste sfaturi si erau pentru un copil de 14 ani dar ma rog. Intra pe profilul meu si vezi acolo la funde ca este una pentru un baiat care a vrut un sfat pentru gagica lui. Este aceeasi chestie daca ai imaginatie. Daca este de folos da-mi Funda.

| edy132 a răspuns:

Barbatii se excita cel mai mult prin simtu' vizual. Ai putea sa incerci si cu atingeri in zone erogene : urechi, penis.

| anageorgescu a răspuns:

Buna! Te inteleg perfect si e ceva normal. Timiditatea trece cu timpul, pe masura ce creste increderea in el. Oricum, ei n-au nevoie de prea mult ca sa se excitehappy.
Daca il iubesti inceraca sa-ti depasesti inhibitiile, sa te apropii de el, mai ales ca in conditiile astea ar trebui sa-l doresti si tu. Gandeste mai putin si fa ce simti. Lasa-te purtata de val si va fi bine.

| piroo a răspuns:

@ana, Lasa-te purtata de val si va fi bine. nu e prea bine, poate se lasa prea mult purtata de val si cine stie ce face.