| deVrillAnttoXP a întrebat:

Cum sa sarut? explicati-mi.in pasibig grin plzz dau funda la cel care imi explica cel mai frumos fara caterinca plz

Răspuns Câştigător
| Aliiinuuus a răspuns:

Deschizi gura (nu foarte tarelaughing ), si va atingeti limba thinking, adica e simplu... prima data o sa ai emotii dar trece dupa.

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Un raspuns ar fi cu gura, foarte simplu iti apropii buzele de cel cea pe care vrei sa o saruti si le atingeti.

| unknownn a răspuns:

Tu crezi ca atunci cand treci la actiune stai sa te gandesti:"Care erau instructiunile primite pe TPU?"
Treci direct la treaba si lasi lucrurile sa curga. nu stai tu sa te gandesti ce ti-am zis noi.

| dyana18 a răspuns:

Tu doar apropiete de buzele ei si linistit ca buzele isi joaca singure rolulbig grinadik vine totul de la sinebig grin