| Stefi0099 a întrebat:

Cum sa sarut un baiat in asa fel incat sa ii placa extrem de mult? Ce va place cel mai mult cand va sarutati? O sa merg la ziua unei prietene in seara asta si acolo o sa fie si baiatul pe care il plac si am aflat azi de la un prieten ca sentimentul este reciproc deci simt ca ne vom saruta in seara asta si vreau sa o fac foarte bine

Răspuns Câştigător
| Micutzu_Iuly_1998 a răspuns:

Imi plac gainile!

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

laughing Nu cred ca exista o procedura standard care sa fie pe placul tuturor. Trebuie sa o iei incet, sa simti persoana cu care o faci, sa-i studiezi reactiile si astfel sa incerci sa intuiesti ce-i place. In principiu, daca spui ca te place, se va bucura ca are ocazia sa te pupe, indiferent cum. La inceput incearca totusi sa te abtii sa-i bagi limba chiar pana in esofag...mie de exemplu, nu imi place asta si pana iti dai seama daca lui ii place, probabil ar fi intelept sa fii rezervata.winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In primul rind daca tu cedezi asa usor o sa pari usuratică sa nu folosesc alt cuvint, asa ca cel mai bine este sa fi tu însati, naturala nu fardata strident nu cu haine mulate pe corp, nu stim ce varsta ai dar cel mai bine este sa nu te dai in spectacol sa nu bei peste masura, nimic nu este mai urît la o femeie decat sa o vezi beată.

| SharpEagle a răspuns:

Daca nu-l placi si n-ai o chimie cu el, n-o sa fie sarutul asa cu vi-l doriti. Valabil si pentru el, ca nu depinde doar de tine.
Sarutul te invaluie daca e voluptos sau tandru, lent, senzual. Probabil ca in cazul vostru ar trebui sa fie a doua varianta.
Sa fie de ca si cum ai savura o bomboana foarte buna, inchizi ochii si te lasi purtata de senzatii, fiecare va "predati" unul altuia, va degustati atent, milimetru cu milimetru, va atingeti discret buzele si limbile si mai apoi in profunzime.
Starea de bine mai este potentata si de ceea ce faceti cu mainile in momentele alea, daca va lipiti tare unul de celalalt, daca va atingeti pe alte zone, pe gat, pe ureche, pe alte zone erogene, daca te simti mai dominata (depinde de tine), daca-l simti mai puternic, mai barbat. Apoi, mai e potentata de ambianta, de muzica, de starea generala de spirit.
Nu exista o reteta, ca nu e o treaba mecanica. Fiecare sarut e unic in felul lui si are o sumedenie de factori care-l fac special, factori specifici fiecaruia.

| AIeXxX a răspuns:

Îi dai voie să te apuce de o bucă în timp ce o făceți, să vezi ce fericit va fi

| AndrewSynatra a răspuns (pentru AIeXxX):

Meriți funda! rolling on the floor)

| lickypuss a răspuns:

Nu prea ai cum sa stii pana nu incerci, nici nu stiu de ce raspund ca am atins doar stalpi pana acum deci suntem in aceeasi situatie