| DenisaDenisuk_5107 a întrebat:

Cum sa scap de o fata care se tine dupa prietenu' meu? El nu o prea baga in seama... dar pe mine ma deranjeaza purtarea ei.

Răspuns Câştigător
| Madnees a răspuns:

Incearca sa vorbesti tu cu ea in particular. sau spune-i prietenului tau sa ii spuna ca nu il intereseaza si sa il lase in pace...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii spui prietenului tau sa ii spuna acelei tipe sa il lase impace si daca insista atunci te duci tu la ea si ii dai o batuta sa se astampere.

| buburuza_4437 a răspuns:

Te inteleg.vb cu ea si spune-i sa il lase in pace cu te deranjeaza ca se tine dupa pr tau cshy daca n intelege spune-i ca esti in stare de orice ca sa iti aperi relatiawinking

| DaianaPiersicutza a răspuns:

Amenint'o sa il lase in pace pe prietenul tau :*