| tonynegrui a întrebat:

Cum sa scap de o fata in timp ce o iubesc si o urasc dimineata o urasc demi ies ochi si nu poci dormi din cauza ei plzz help de 3 luni o tot tin asa

Răspuns Câştigător
| alexro93 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa aiba loc o discutie intre voi 2. si eu am fost intr-o situatie asemanatoare si pana la urma am reusit sa scap de ea desi uneori ma mai gandesc la easadwinking

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti indragostit,de asta nu scapi asa usor!
Si,la cum faci,vei sfarsi prin a o iubi,nu te mai zbate de pomana, preda-te, fii cu ea si iubiti-va!

| mgtow a răspuns:

Te gandesti la altceva care te face sa te simti bine pana reusesti sa scapi de asta cu care esti, vorbesti cu ea si ii zici ca nu mai puteti continua.

| Ionica9119 a răspuns:

Cea mai buna si mai probabila cale de a scapa de ea este sa ii dai ce vrea! Nu stiu cat de tentant suna asta pentru tine, dar...incearca! Mie-mi iese de fiecare data!
Bafta!

| BackAgain a răspuns:

Pai spune-i ca tu te trezesti mai tarziu si vorbiti dupa ce sunteti aman2 treziti (presupun ca te suna la ore matinale, nu?). Daca-i spui frumos n-o sa se supere. Si daca nu mai vrei sa fi cu ea...pai tot ii spui. Simplu, nu?happy

| onlyme2851 a răspuns (pentru BackAgain):

Doamne, omu' spune ca nu poate dormi din cauza ei pentru ca se gandeste la ea, nu pentru ca il suna cu noaptea in cap. Proasta esti fata.

| tonynegrui explică (pentru onlyme2851):

Topic closed ma gajeulaughing si ii de cativa ani

| onlyme2851 a răspuns (pentru tonynegrui):

Nu m am uitatlaughing am comentat si eu la fata aia.

| saragabriela a răspuns:

De ce sa scapi de o persoana pe care o iubesti? mai bine discuti cu ea, ii spui ce te deranjeaza si vedeti cum puteti rezolva problema. daca chiar nu exista rezolvare atunci puneti capat relatiei si incercati sa ramaneti amici daca se poate, decat sa va dusmaniti sa ajungeti sa va urati.succes