| stef1290 a întrebat:

Cum să scap de sentimente mereu mă îndrăgostesc și nu pot să am persoanele de care mă îndrăgostesc nu am avut nici o dată o iubită... Și sufăr că sunt singur

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta ce iubită vrei sa ai? Mai ai rabdare cîtiva ani si va veni si aia, caută o.

| sofisis a răspuns:

Aoleoooo, cand va aud ca aveti 16-19 ani si vai, nu ati avut niciodata o relatie laughing))) Puii mei, ce relatie vrei la varstele astea?

| Algo098 a răspuns:

Nu e nici o problema. Mai devreme sau mai tarziu, vei gasi pe cineva care sa aiba aceleasi sentimente fata de tine. Daca te indragostesti des, inseamna ca esti mereu pregatit si la momentul potrivit iti vei gasi sufletul pereche. Mai rau era daca nu te indragosteai de nimeni si atunci chiar ca ramaneai singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar sufera ca asa e frumos.