| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de timiditate in legatura cu fetele? Cum sa le abordez mai usor, sa socializez cu ele..mai usor.Ele imi fac avansuri, iar eu sunt timid...si nu stiu cum sa le abordez.

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Hei ~.~. Pai nimic nu este usor, mai intai incerci pas cu pas. Stai in preajma lor si discutati diverse, socializeaza foarte mult cu fete placute, cuminti si cum iti plac tie. Nu e nevoie sa vorbesti cu fete care vorbesc doar cu ***** [ nu pot pune cuvintele ]. Incearca sa fii curios in legatura cu ce le place, sa le atragi in conversatie. In plus, fetelor le plac baietii mai timizi happy. Tot ce trebuie sa faci este sa ai incredere in tine. happy " Valorezi atat cat de apreciezi! Sper ca te.am ajutat.

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Marseaza pe punctul tau forte