| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scapi de anxietate?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai simplu si usor scopul propus poate fi atins prin socializare. Multa sanatate!

| llleo a răspuns:

Cu timpul.

| Spartacus12345 a răspuns:

Fa curat prin casa, asta chiar ajuta. Sau ia-ti un animal de companie si joaca-te foarte mult cu el. Te vei simti mai bine

| BravoJohn69 a răspuns:

Încearcă sa vorbești cu necunoscuți im fiecare zi. Nu trebuie sa fie discuții complicate doar întra a pe cineva unde se afla un anumit magazin sau ceva. Asa o sa prinzi mai mult curaj și vorbitul cu străini ajuta la îmbunătățirea stării tale de spirit

| mirceakitsune a răspuns:

Asculta Manele