| Cristian_Titel_2001 a întrebat:

Cum sa te comporti cu fata care iti place in modul "online"? Adica despre ce subiecte sa vorbim, cum sa ii las de inteles ca o plac, dar fara sa fiu libidinos, si in acelasi timp, sa nu fiu stresant?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate online NU de unde sti ca in spatele ei nu se afla vreun libidinos pedofil care o imita perfect? frate vorbiti fata in fata corpul are nevoie de atingere de sex de palpitatii piele de gaina

| OMFGConrad a răspuns:

Fii natural, întreab-o cum a fost la ore... dacă te poate ajuta la un referat, cu un film, cu o melodie, orice...

| Gfdgsf_Duasd_1954 a răspuns:

"gagyka ai puls? oricum n-ai nevoie" "intru in tine ca avioanele in turnurile gemene" "ai gaura? daca nu iti fac eu cu kutitu"