| FairyLove a întrebat:

Cum sa te razbuni pe persoana care ti-a furat persoana iubita.Doar ca persoana pe care mi-a furat-o o iubesc eu, dar el nu ma iubeste.Acum sufar, cum trebuie sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Perfectu a răspuns:

1.Linisteste-te 2.Respira adanc 3.Gandeste-te asa:,, De ce sa sufar pentru un imbecil care nu ma iubeste!?, sunt destui si buni.Succes!winking

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca stai sa te gandesti mai bine, nu cel ce a furat e vinovat ci chiar persoana iubita pentru ca a acceptat de buna voie sa fie cu respectivu/a si mai ales ca nu te mai iubeste, cel mai bine ar fi sa l lasi balta si sa te orientezi spre altul

| Annim a răspuns:

Ahh fetele mereu atit de diabolice cind vine vorba de baieti. Linistestete fato daca el nu te place, asta e ce sa-i faci. crezi ca te va indragi daca te vei razbuna? nimic nu se va schimba. Asta-i dragostea unii sint mai norocosi cind se indragostesc, altii nu. happy

| sebysebyca a răspuns:

Fura-i si tu ceva! de exemplu, porcul din cotetz sau gainile din poiata!

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Nu este nevoie de razbunare. daca cei doi sunt fericiti impreuna atunci resemneaza-te. daca ai vrea sa ii desparti ai fi egoista si o persoana mult mai rea decat "hoata". daca el nu te iubeste atunci relatia ta cu el oricum nu ar fi mers si probabil ai fi suferit mai mult. exista multi pesti in ocean, iar daca acela nu te-a iubit inseamna ca nu era cel auriu, dar nu iti pierde speranta pentru ca vei gasi pe cineva care sa te iubeasca neconditionatwinking happymult noroc

| Trifi a răspuns:

De ce sa te razbuni? Lasa'i sa'si traiasca vita, traieste'o si tu pe a ta si toata lumea e fericita.Simplu...Oricum n'ar avea rost sa te razbuni.