| 2122009 a întrebat:

Cum sa trec peste o despartire. acum cand am BAC-ul?hee hee :-

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce trebuie neaparat sa te gandesti ca te-ai despartit? Nu te mai gandi la asta, invata... si o sa uiti. Nu trebuie sa lasi un lucru marunt, sa intervina in viitorul tau. happy

| MMihai a răspuns:

Te gândești numai la Bac și nu la prostii.

| lolly a răspuns:

Ei bine banuiesc ca esti fata. lasa baietii pana dai Bac-ul. asa sunt baietii ne frang inima.chiar daca nu meritam toate persoanele.;(chiar nu cred ca exista leac pentru asa ceva, evantual un baiat mai bun :X! dar nu trebuie sa te gandesti acum cand dai Bac-ul la el, dupa cauti un alt baiat si gata tongue faci alte activitati cu prietenele si uiti, apropo prietenii/prietenele iti alunga tristetea, te distrezi mai scapi de tristete + ca ca un/o prieten/a adevarat/a nu te lasa la greu si realizezi ca e mult mai importanta pentru tine decat un baiat/fata. Sper ca te-am ajutat :* gandeste-te la scoala pentru ca baietii vin si pleaca. Fundita?

| Chris a răspuns:

Concentreaza-te pe Bac si pe admitere, apoi ai timp si de relatii.

| danishor a răspuns:

Te gandesti ca trebuie sa treci de bac sa intalnesti feti frumosi la facultate :*

| andra_5121 a răspuns:

Pai e simplu. parerea mea ar fi sa fici bacul si cu ocazia asta ai sa uiti de fostul deoarece ai sa te gandesti numai la bacul pe care l ai ratat si cat de desteapta esti

| 2122009 explică:

Va multumesc pentru sfaturi, aveti dreptate.happy

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Te gandesti la consecintele, ce iti vor afecta fundamental viata.

| SimpaticulSupranatural a răspuns:

Mai bine o lasi mai moale cu viata...