| anny_6252 a întrebat:

Cum sa uit o persoana cu care am fost impreuna un timp indelungat, dar in tot acest timp m-a facut sa sufar mult si pina la urma m-a lasat... dar totusi o iubesc mult?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Renunta la iubirea pentru el, pentru binele tau. O iubire neimpartasita se transforma intr-o iubire toxica, asa ca ai grija pune-te pe tine pe primul loc in cazul astahappy
Incearca sa il uiti si sa pastrezi doar amintirile frumoase cu voibig grin

| adelina73 a răspuns:

Pai uite anny, imi pare rau sa-ti spun asta insa...nu cred ca noi ti-am putea da vreun leac care te-ar putea face sa-l uiti.asa suntem noi fetele, ne indragostim de baietii care nu merita nici macar cea mai mica atentie din partea noastra, si ei se folosesc de chestia asta.sunt sigura ca iti va fi foarte greu sa-l uiti, insa crede-ma ca timpul vindeca totul(ti-o spun din propria experienta), vei intilni persoane carte chiar vor tine mult la tine si vor face orice sa te aiba aproape.important e sa nu-ti pierzi increderea in tine insati si sa fii plina de viata, caci stii maxima;"zimbeste, niciodata nu stii cine se poate indragosti de zimbetul tau happy ". ai incredere in fortele proprii si incearca(oricit de greu iti este)sa nu te gindesti prea mult la el, NU MERITA!
bafta, si nu uita ca alaturi de tine vor fi mereu persoane care te vor iubi si sustine orice ai face si orice s-ar intimpla :*