| Lemonstyle a întrebat:

Cum sa uit un baiat? Pentru ca sincer nu mai rezist. Il iubesc de 4 ani si pana acum am tot stat impreuna si ne desparteam si ne impacam pana acum 2 saptamani cand ne-am despartit de tot!

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Eu spun sa nu te apuci sa o iei pe anumite drumuri acum.
esti inca instabila din punct de vedere emotional si nu poti sa faci decizii pripite care mai tarziu sa le regreti.
mai asteapta o perioada de pana macar simti ca esti destul de puternica sa alegi un drum si sa il urmezi pana la capat, fie ca vei dori sa va impaca fie ca vei dori sa il uiti.
te sfatui sa astepti pentru ca pe ambele drumuri vei intalni dificultati si vei avea nevoie de putere, putere pe care momentan nu o ai.
e foarte greu sa iesi din astfel de relatii, o stiu pe pielea mea.mult succes, fii tare

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La frumoasa ta varsta, trebuie sa accepti ca relatiile la aceasta varsta, si uneori nu numai, au si un sfarsit, sfarsit pe care trebuie sa-l accepti, indiferent de motivatia despartirii.

| AgathaRo a răspuns:

Incearca prin nepasare sa uiti, muzica cu totul altceva, schimba obiceiul.

| Belzebooth a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa petreci mai mult timp cu prieteni si sa evitzi orice gand sau discutie despre el...sau o metoda care a functionat de minune la niste prieteni este sa fumezi marijuana si sa stai cu prieteni sa razi... uiti de toate laughingwinking

| Belzebooth a răspuns:

Smoke weed an stay with your friends happy