| RAY a întrebat:

Cum sa vad fetele? Cand le vad si sunt frumoase involuntar ma gandesc la sex si le percep ca obiecte sexuale, voi baieti la ce va ganditi cand va atrage sexual o fata?

Răspuns Câştigător
| Subsemnatul123 a răspuns:

Daca te gandesti la ele ca la obiecte sexuale atunci probabil nici n-o sa ai una vreodata. Culmea ca eu nu gandesc asa si tot n-am avut.

33 răspunsuri:
| RAY explică (pentru alina2k18):

Ce onoare pe noi alinuta, dar din pacate trebuie sa ne imprumutam sa ajungem la ceea ce vrei tu, o sa fac un imprumut la banca

| RAY explică (pentru alina2k18):

Cu dedicatie pentru tine https://www.youtube.com/watch?v=CZx4j-ITGrQ

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Sincer nu. Am avut ganduri de astea cand eram in scoala. Acum cand vad asta imi zic in gand "sa-mi bag **** in ea de viata" si-mi vad de treaba in continuare.