| Michael8Black a întrebat:

Cum salut o fata pe messenger daca imi place de ea?

Răspuns Câştigător
| ColourfulLife a răspuns:

La fel cum o saluti in orice alt loc/fel. O intrebi ce face si dupa ii adresezi o intrebare gen "Ce animal e mai tare, cainele sau pisica?" si incepi discutia. Ideal ar fi sa vorbiti in viata reala (gen la scoala sau pe afara). Online nu prea poti sa-ti dai seama daca te place sau nu (in viata reala vezi cum reactioneaza). Sper ca te-am ajutat happy

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"Buna. Ce faci?"

Greuuuuu. Tare greu.

| LoveSleep a răspuns:

"Salut, că bună nu prea ești".

| Michael8Black explică:

Scuze, am omis faptul ca dau FUNDA!?!

Răspuns utilizator avertizat
| matematician a răspuns:

" Bau big grin "
O forma neconventionala de salut, pe care o va aprecia laughing, try itwinking

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Hei

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Na' buna ziua!

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

1. Incepi cu ''buna''
2. Nu fii disperat. Fii calm. Fetele simt disperarea si fug de astfel de baieti
3. Nu fi prea insistent
4. Incearca sa o inviti la o cafea/ suc

| Skilline2012 a răspuns:

Sal

| Jucausul a răspuns:

Vorbesti cu ea normal si cauti sa descoperi ce aveti in comun. daca te-a mirosit ca esti in limba dupa ea ai pus-o. o sa te cam chinuie