| anonim_4396 a întrebat:

Cum sami ridic sânii in mod natural va rog ajutați-mă port la cupa D si arată inestetic când sunt lăsați

Răspuns Câştigător
| Ginecologie2014 a răspuns:

Buna ziua, te pot ajuta daca doresti, intra pe pagina mea si putem disuta, iti las linkul sa gasesti mai usor : https://www.facebook.com/medic.ginecolog.58

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Natural, poti sa-i ridici doar cu mana, ca nu ai ce sa le faci, fiind atat de mari si greoi.
Poarta sutien care sa-i sustina, ori fa operatie estetica de miscorare a lor.

| mihai69 a răspuns:

Doar dacă stai în patru labe se mai ridică. Altfel, ai putea cu o operație, dar costă. Sau cu o bustieră / sutien bine făcute.

| Freya1 a răspuns:

Nu prea ai cum decat prin operatie.
Mergi la un antrenor de sport sau ceva si vezi daca nu te ajuta exercitiile fizice in timp.

| Necunoscut112 a răspuns:

Din păcate nu poţi să îi ridici, fără sutien, decât prin operaţie, care e mai scumpă decât cea de implant mamar (de ordinul miilor de euro).

| Pool77 a răspuns:

E foarte greu, dar se poate.
Pui mana sub tate si ridici bratele.

Cu placere siss :X

| AlexTeAjuta69 a răspuns:

Pune niște hârtie igenica in sutien și gata?