| Nemesis2012 a întrebat:

Cum sarut e ceva complicat ce trebuie sa stiu sau trebuie vine de la sine?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Trebe sa stii sa te speli pe dinti mereu, nu e placut sa te saruti cand gura iti pute a cadavru.
SI da vine de la sine, numai buze si limba sa ai ca restul nu mai conteaza.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Vine de la sine.
Trebuie doar sa iei ceva mentolat inainte.

| Ro0oBerT a răspuns:

Lasa sarutul si apuca-te de scoala ca ii omori pe toti cu gramatica ta

| AlexMsA a răspuns:

Domnul o sa te ajute. fi pregatit si asculta chemarea. cel mai bine e sa ii lingi dintii