| TurliucAdrianFrancis a întrebat:

Cum scap de emotii cand vorbesc cu o fata?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sa vorbesti cu mai multe fete. La inceput iese jalnic, esti un dezastru, apoi incepi sa legi unul doua cuvinte inteligente, apoi sa vorbesti mai mult, apoi sa privesti fata in ochi.
Te ajuta mult sa cauti sa cunosti femeile, ce vor, cum sunt.
Studiaza putin seductia.
Si cauta sa cunosti fete care sa te ajute, sa iti fie prietene. Poti gasi si aici pe site cu siguranta.
Important este sa vezi fata ca pe cine este ea, nu ca pe cine vrei tu sa fie ea pentru tine.
Nu e usor, e un efort consistent, dar cand vei reusi va fi nemaipomenit.
Sa nu crezi ca reusesti de azi pe maine.
Dar sa stii ca ai de pierdut daca nu faci nimic de azi pe maine ca sa fii mai bun maine.

3 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Te uiti in ochii ei.
La inceput e greu, apoi iti trece.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand vei fi baiat mare.

| Love4Music a răspuns:

Daca bei mai mult de 3 beri laughing