| anonim_4396 a întrebat:

Cum scapi de unbaiat care te place fara sa il ranesti? urgenttt...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Ii explici ca nu esti pregatita sa incepi o relatie noua:].Si ca nu e el baiatul potrvit. Spune'i sa nu se supere dar decat sa fi ca el fara sa tsi la el mai bine sa nu fi deloc:]Daca te place v'a intelege si te v'a lasa sa fi fericita chiar si ca altul. Daca e un disperat oh go on.Nu trebuie sa iti batsi capu o sa'i treaca daca il igg :] Baftaaa[Fundita]love struck

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Nu poti sa scapi de cineva fara sa il ranesti! Lasa timpul sa rezolve totul!

| SpEEdz0r a răspuns:

Prima data incearca sa vezi daca poti avea sentimente fata de el... Apoi daca nu ai, ii spui ca nu va potriviti! Succes

| Florennce a răspuns:

Pai ii zici : " Bai,omu` lui Dumnezeu! Nu vezi ca nu te plac, ia lasa-ma in pace, iesi! " rolling on the floor rolling on the floor nu. glumeam.hee hee Poti sa-i zici frumos: " Imi pare rau.dar mie nu-mi place de tine. Poate te simti prost, poate o sa fii ranit dar sunt sigura ca cu timpul iti vei gasi pers potrivita.Sincer, Iarta-ma! Pa-pa ". Dar ai grija sa nu fii exagerat de draguta ca dupa aceea poate ii dai sperante mai multe.laughing

| ada31 a răspuns:

Mm.cu diplomatie. Spune-i ca iti place ca prieten si nu ca iubit, ca este un baiat bun, inteligent, etc si puteti ramane prieteni. alta varianta in plus la 1, ii spui ca tie iti place de altcineva sau ca te-a cautat fostul iubit si tii la el si vrei sa te impaci cu fostul. cam astea sunt in funcie de situatie le combini, improvizezi, minti frumos pentru a nu ii rani sentimentele

| zeitaana a răspuns:

Ii spui frumos ca nu il placi ii explici frumos'love struck

| ExistSiEuPeAici a răspuns:

Ai putea sa nu-l bagi in seama. Sau puur si simplu` sa te dai la alt baiat [ Asta`i varianta dureroasalaughing ].In finee`...
Ai mai putea sa vorbesti cu el si sa-i spui lucruri despre tine care nu prea sunt adevarate cum ar fi : ca mananci cu precipitatiilaughing. Nu mi`o venit altceva in minte:d
Repet! Nu trebuie` sa fie lucruri adevarate.
Sper ca te-am ajutat un pic...
Succeswinkinglove struck

| virus5381 a răspuns:

Poi de te vede cu un alt tip tinanduva de mana el va renunta incetu cu incetu. Oricum fara sa il ranesti nu poti... Asta e Life Hurts and Sucks laughing
P.S : Motto"Viata e ca parul din cur, scurta si plina de rahat"

| SuperEu_8198 a răspuns:

Spune`i cum vrei, tot il vei rani... daca te place cu adevarat sigur va parea disperat si va incerca sa te faca sa te razgandesti... daca nu si renunta asa imd bine ca ai scapat de el. happy