| anonim_4396 a întrebat:

Cum se comporta baietii cand plac o fata?

Răspuns Câştigător
| Rawwrr a răspuns:

Se baga in seama.cu un zambet, poate si ceva gesturi.De obicei iti zambesc frumos si iti fac avansuri. Funda?

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Depinde de fiecare personalitate în parte.

| Onn3 a răspuns:

Poi depinde dar in general le este drag de fata respectiva,se dau pe langa ea,ii ofera sfaturi,incearca sa o ajute,o invita p'afara la suc sau la plimbare in parc sau in cel mai bun caz la o tura cu masina, ii dau atentie multa si o baga in seama din orice, o saluta mereu si ii fac complimente etc...

| windrime a răspuns:

Daca sunt clasa a7a te trag de par si te inteapa cu compasu si iti fura ghiozdanu si iti aduc prejudicii dar ei de fapt te iubesc.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Vine la tipa cu-n mers de don corleone si cu o raguseala de parca a baut ulei incins zice "papuse, vrei sa fim cool together?"