| sysy13498 a întrebat:

Cum se comporta o fata cand te place... sunt baiat... prefer raspunsurile fetelor dar si baieti pot raspunde promit funda

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Depinde de fiecare. Fetele sunt e 3 feluri : tupiste, normale si timide. Dupa parerea mea fiecare se comporta cu un baiat in moduri diferite.
Daca fata este indrazneata, intra in vorba cu tine fara nici-o problema, te indreaba daca ai prietena, iar daca nu te intreaba direct daca vrei sa fi cu eawinking. Probabil daca o refuzi se tot tine dupa tine ca sa ii acorzi sansa.
Daca o fata este " normala", va incerca sa intre in vorba cu tine, sa deveniti prieteni, mai apropiati, sa aveti subiecte comune. Iti zambeste, se uita la tine in timpul orelor sau cand treci pe langa ea, eventual nu stie ce sa spuna cand esti in preajma ei.
Daca fata este timida, va tine totul in ea si va uita sa te uite pentru ca i-ar fi rusine sa iti spuna ca te place. Cand o privesti lasa privirea in jos, incearca sa nu se uite la tine, poate se inroseste.
Orice fata indragostita ii zambeste baiatului pe care il place si incearca sa petreaca multe ore in fata oglinzii, pana se imbraca, aranjeaza, machiaza, isi face parul doar ca sa te impresioneze. thinking
sper ca te-am ajutat big grin.

4 răspunsuri:
| Shake a răspuns:

Mie daca imi place de un baiat incerc sa ma apropii de el. Vorbesc cu el mai mult decat cu ceilalti. Uneori chiar ma dau la el ca sa vad cum reactioneaza si atunci imi dau seama daca ma place si el sau nu. Mereu cand este prin preajma gasesc o modalitate sa fiu eu in centrul atentiei sau gasesc pretexte ca sa vorbim.
Dar mai sunt si genul de fete care atunci cand sunt indragostite incearca sa evite persoana respectiva. Bafta :*.

| inloved a răspuns:

Presuun ca in 5 zile va sti apropae tot despre muzica si tot ceea ce tie iti place,se va uita la tine cu coada ochiului,va aparea de multe ori chiar si in localuri carele uraste,doar ca sa te vada, se va inrosi la orice compliment, raminind fara cuvinte...se va supara cind vei flirta cu altcineva asta functioneaza 100 %

| ÐÿÅ a răspuns:

Pai...(depinde si de persoana)poate sa evite persoana iubita, poate sa-i spuna direct ce simte...

| adenauer1 a răspuns:

Pai...iti spun eu, actiunea e in felul urmator : nu te lasa in pace si te cicale, asa cred big grin. Sper ca am fost de ajutor