| d3utzsa a întrebat:

Cum se excita cel mai mult un baiat?big grin

5 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Depinde de pct sensibile ale unui baiat. Mie de exemplu imi place la nebunie ca fata sa se joace la cu lobul urechii mele, ma excita la nebunie. Sau o varianta mai deocheata in timp ce il saruti pe baiat ii masezi penisul cu mana. Astea in afara de sex bineinteles tongue.

| keepa a răspuns:

Un dans in poala tongue

| tkdmadalin a răspuns:

Eu ma excit maxim daca ma saruta o fata pe gat:-x e o senzatie foarte placuta si incitanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu te supara dar cred ca te plictisesti, asa-i? ai mai pus odata intrebarea asta, revizuiesteti arhiva de la intrebari si ai sa vezi

| SpadreFan a răspuns:

Cand le aude pe alea tipand la filme pornohee hee