| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face ca atunci cand mie imi place de o fata, ea nu ma place iar cand eu nu o mai plac ea ma place. nu inteleg deloc straight face fetele astea straight face

Răspuns Câştigător
| iulia96_3803 a răspuns:

Pai ce sa zic.Asta ni se intampla la toti, chiar daca suntem fete sau baieti. Este ceva ce nu putem pori noi. Trebuie sa ai incredere si rabdare.Ca pana la urma o sa vina persoana potrivita.winkinghappy. P. S. si pe mine ma enerveaza chestia asta... dar nu avem ce sa facem...happy:-P

5 răspunsuri:
| Alexxutsa a răspuns:

Iti spun ca fetele nu pot fi intelese.winking

| scarlet a răspuns:

Oamenii isi doresc in general ceea ce nu pot avea happy.

| Georgiana2905 a răspuns:

Mai da si fetele astea au sentimente. NU ne poate place de un tip atunci cand el ne place ca ar fi totul mult prea prea perfect. Voi vreti totul de-a gata. Pai uite ca nu se poate. Cica "fetele astea". da "baietii astia" nu e?

| Roxysad a răspuns:

Cei cu fetele? fetele sunt mai fidele decat voi (in mare parte) (depinde) da baietii astia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut. Mie imi place foarte mult de o fata dar nu am nici cea mai vaga idee daca ea ma place. Radem impreuna si mai vorbim si la telefon(nu prea intra pe mess) si nu pot sa o invit in oras sa vad cum reactioneaza pentru ca in scoala mea vestile circula foarte repede si nu cred ca daca ar stii ce simt s-ar mai purta la fel cu mine. Ce sa fac?