| shareable a întrebat:

Cum se face ca unii barbati se plang mereu ca dau doar de femei pe interes desi altii nu au nicio treaba cu asta? Eu, prietenii mei am avut relatii foarte serioase, cu fete foarte cuminti si normale la cap cu care am terminat-o in termeni buni.
Cand ne intalnim pe strada nu ne injuram, chiar vorbim frumos ca ne respectam trecutul impreuna

Incep sa cred ca problema e la ei sau că a fost deloc asa cum zic ei. Sau isi cauta iubitele pe tinder, la mall si in cluburi

6 răspunsuri:
| PașaHassano a răspuns:

Doar aia care nu sunt in stare sa intretina o femeie se plang.

| alina2k18 a răspuns:

Tu te iei dupa l@bele triste dă p-acilișea? laughing
Toti se cred magnati, Tiriac e un sarac pe langa ei laughing si ei abia au de-o cafea si cica sunt femeile pe interes LA EI laughing

| Megasurfs a răspuns:

Nu e problema de la tine și nici de la ei. Este ceva normal

| Freya1 a răspuns:

Ai tras o concluzie buna.
Nu poti sa umbli după prostituate si sa te plângi că nu gasesti fete cuminti, nu poti sa umbli după boschetare alcooliste si drogate și să te plângi că nu dai peste o fata curata etc.Asa e si la ei.Multi au un salariu mic sau modest, o situație financiară normală sau chiar slabă si umbla după piti ce vor doar in mall si gentute de firma ca la ei le plac doar botoxurile, silicoanele, hainele de firma de pe ele si etc.
Sau sunt multi ce au bani si asta e singura lor calitate, iar cand o femeie realizeaza asta el se supără ca il toaca.Pai daca altceva nu are ce sa vada sau sa scoată de la el...

| GoldenZenith a răspuns:

Haida, bravo! Place despre tine.

| saresipiper a răspuns:

Si tu unde gasesti fetele acestea minunate ma rog?