| bluesky a întrebat:

Cum se face cand iti musti prietenul de buza/gat? big grin As vrea sa il musc, dar sincer nu stiu cum...

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Pai sti km e cand te nusti d mana cand faci ceasul? Na asa faci si cand il musti de gat si cu sa il musti de buza il musti simplu iti infingi dinti in buza lui dar nu tare ca il doarelaughing)'

Baftasmug

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

... ai vazut un caine cum musca dintr-un os cu pofta? asa musti tu din gatul luirolling on the floor
Lol e si greu adica il musti asa nitel nitel nu strangi ca un zombierolling on the floor asa fin/lin!

| Chimilica a răspuns:

Pai in primul rand il saruti, apoi il sugi usor de buza, apoi il musti. Funda?

| baiatulxboyx a răspuns:

Cu dintii.

| tzintzi a răspuns:

laughing) Asta vine de la sine.cand simti fluturasii ca joaca tare tare atunci il musti (cu simt) de buza