| nikol_8225 a întrebat:

Cum se face suxul oral? doresc cat mai multe explicati si mai clare

8 răspunsuri:
| trollis a răspuns:

Bagi botu la savarina si incepi sa dai din limba si sa saruti cat mai frumos. Cu timpul o sa te obisnuiesti si nu inchide ochii pentru ca nu o sa mai vezi ce faci.

| Dash a răspuns:

Why don't you ask Justin Bieber about this?

| alexutza003 a răspuns:

Cu gura cu limba mai mult cu gura la baiat mai cu limba la fata

| rony a răspuns:

Daca intrebai de sex oral stiam eu sa-ti raspund...asa...la sux nu ma pricep.

| hotx a răspuns:

Sexul oral poate fi executat in mai multe feluri dar depinde si de preferintele partenerei. Incearca sa discuti cu ea inainte si chiar in timpul actului sexual ghideaz-o cum iti place tie mai bine. Mult succes, Simona - http://HotX.ro

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Sall. Bah nu te lua dupa astia ca astia nu stiu ce e ala sex oral.
Sexul oral se face astfel:
-la barbatii:
...cand iti provoci placere(iti faci laba)
-la femei
... femeile cumpara vibratoare si le baga in vagin ca sa creada ca intra in vagin penisul
Asta inseamna sex oral nu ce zic aia. Daca faci cu limba ce zic aia esti cel mai prost(fara suparare)
Aia isi bat joc de tine

| blaxy a răspuns:

Cu ce sa incep?

Tehnica de baza in sexul oral: Acopera dintii cu buzele, cu gura in forma de "O" dar totusi nu intinde buzele, lasa-le moi si normale. Cu o mana tinand de baza penisului, fa o miscare continua de alunecare a gurii peste penisul in erectie, introducandu-l in gura atat cat sa te simti confortabil. Stai acolo pentru o secunda, doua si apoi retrage-te cu aceeasi miscare de alunecare in sus privindu-l in ochi pe partener (daca acesta are ochii pe spate inseamna ca ai inceput foarte bine! ). Apoi – spre fericirea lui – repeta aceste miscari. Foloseste-ti si limba miscand-o in jurul penisului. Dupa ce stapanesti bine aceste lucruri poti incerca alte "smecherii" cum ar fi rasucirea mainii in timp ce executi miscarea de du-te / vino.

Chiar trebuie sa sug?

Nu, in sexul oral, sugerea propriu-zisa poate fi pentru el un lucru deranjant. In locul acesteia, fa doar acea miscare prin introducerea penisului in gura stand cat de aproape se poate de el. Punctele cheie pentru un sex oral bun este increderea (da-i impresia ca stii ce faci chiar daca nu ai nici cea mai mica idee) si entuziasmul (multe sunete de mmmm, mormaituri, etc.)

Cat de adanc?

In primul rand pentru sexul oral trebuie sa ai grija la pozitie. Incearca sa nu stai sub el, ci mai degraba pune-l pe el sa stea pe spate si tu deasupra. Nu numai ca va fi mai confortabil pentru amandoi dar astfel iti va permite sa controlezi cat de adanc sa introduci penisul. Alta pozitie este sa incerci sa stai in genunchi in fata lui. Este pozitia clasica care i-ar placea lui dar nu uita ca si aici tot tu esti "sefa" si detii controlul.

Ce sa fac cu mainile?

Incercarea de a face sex oral si de a il satisface doar cu gura este o ambitie mareata. Uneori este obositor iar tu poti compensa cu o mana. Gandeste-te la acea mana ca o completare pentru gura. Miscarea mainii poate sa fie aceeasi cu a gurii (in timp ce cobori cu gura, cobori si cu mana, de asemenea si la retragere). In timp ce ii faci sex oral si executi miscari ale limbii si ale gurii, acea mana poate ajunge unde gura nu poate, astfel creand o placere mai mare si facand sexul oral o aventura mai complexa (poti sa mangai testiculele sau sfarcurile, etc).

| Smeck15 a răspuns:

Sex'ul oral nu suxul. :*:*:*... lu cine vrei sa faci sex oral. mamoasa mea?