| claudiu89 a întrebat:

Cum se folosesc gresit prezervativele?

18 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Gresit? Pai le poti folosi in multe moduri gresit. Nu le pui pe penis si atunci sunt degeaba. Sau le pui in sensul invers derularii lor normale, caz in care pot aluneca, fiindca sunt lubrifiate. Sau le desfaci cu dintii si le poti rupe... Vrei idei sa iti lasi prietena insarcinata?

| lia a răspuns:

Cu usurinta! Daca nu esti atent, sau daca nu este ea atenta, se poate gresi iar dupa aceea... oooops, patesti ca in reclama aia de la prezervative :)) =))
http://www.youtube.com/watch?v=gFFSqiPCAFk

prfml
| prfml a răspuns:

Mie nu imi place sa folosesc prezervative, am luat numai din alea cu defect din fabrica, cand incercam sa le folosesc se indoiau. big grin

| maya_4030 a răspuns:

Se folosesc gresit atunci cand te lupti cu disperare sa i-l pui ei laughing

| maya_4030 a răspuns:

Se folosesc gresit atunci cand te lupti cu disperare sa i-l pui ei laughing

| maya_4030 a răspuns:

Scuze, n-am vrut sa postez de doua ori doar o data si bine happy

| zuly a răspuns:

Se gatescbig grin

| tradaro a răspuns:

Prezervativele se folosesc gresit atunci cand cineva incearca varianta suzeta sau biberon.

| Crisa_4844 a răspuns:

Afland cum se folosesc gresit. asta e primul pas

| Onutzu a răspuns:

Cand le unfli. Sau inloc sa il bagi pe penis il bagi pe deget. laughing

| crookedsight a răspuns:

Se pun pe cap. Ăla cu păr

| DanielOKEY a răspuns:

Se insurubeaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand le pui in supa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invers de cum se folosesc normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu le poti pune gresit, doar dk esti incepatorlaughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce se folopsesc prezervarivele

| Corynutza_Cory_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru a nu lasa pe cineva gravida si pentru BOLII

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte usor