| paul19 a întrebat:

Cum se foloseste prezervativul?

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cu responsabilitate si corectitudine. Il pui pe penis de la inceputul erectiei si il mentii acolo pana dupa ejaculare, dupa care retragi penisul din vagin si saluti tuti pana data viitoare...cand folosesti alt prezervativ.

Răspuns utilizator avertizat
| BoBBy a răspuns:

Se pune pe cap

| Anakatsu a răspuns:

Cu pla

| Ambrus a răspuns:

Cu grija laughing

| vizi a răspuns:

Ai o hartie in cutiewinking scrie akol ...are si pozewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca, obiect de contraceptie, ca balon, daca-l umfli, ca prastie de pitricele sau boabe de orez, ca recipient cu apa de aruncat in capul cuiva.si cum mai vrei tu si nu mai stiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe pl

| nicu333 a răspuns:

Cu capul p **i