| Andreiiaa a întrebat:

Cum se instaleaza windows`ul? Help me, pleaselove struck Fundahee hee Sh scuze de categorie dar am vazut ca este cea mai utilizata...happy

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu "c76650531" este destul de complicat sa il instaleziwinking si in plus ai nevoie de un cd cu Windows + licenta big grin

| c76650531 a răspuns:

Tu nu ai sa te descurci chiar de am sa ti spun

| KKZ a răspuns:

Uita-te aici http://www.vatif.com/cum/cum-sa-instalezi-windows-xp-pas-cu-pas.php si daca vrei al ajutor add: rase_cs si te ajut :P succes