| Îngheţatăăă a întrebat:

Cum se joaca ourworld. Sunt noua [scuze categ] FUNDAA love struck

Răspuns Câştigător
| TheDeutz199 a răspuns:

1.Pt a strange bani trebuie sa joci jocuri (zuma,...)
2.Trebuie sa strangi mai multe fluxuri pentru a depasi nivelul contemporan
3. Poti sa strangi flux-uri si din servicii (vanzator la cafenea, ospatar.)
4. Unele locuri o sa le poti vizita dupa ce depasesti un anumit nivel
Sper ca ti-am fist de ajutor...BAFTA!

1 răspuns:
| marry2000 a răspuns:

Nu este greu si eu joc si sunt la nivelul 17 in partea stanga jos scrie FLOW stii si cand se aduna mai mult apesi pe el, ca sa treci nivelul. Poti sa te joci bine dar nivelul nu il treci asa de repede.Nu stiu cum sa-ti explic mai exact. Daca ti-am fost de ajutor funda? plls:*