| ramonamonika a întrebat:

Cum se manifesta un baiat, o fatacand te place?

Răspuns Câştigător
| arhiT91 a răspuns:

Daca e timid el va vorbi cu fata si i va acorda mai multa atentie.Dar daca este un "casanova" se va da la ea, spunandu-i verde in fata.

5 răspunsuri:
| Maaryyneelaa a răspuns:

Am vazut aceasta intrebare la majoritatea persoanelor,unii cred ca deja s-au saturat sa mai raspunda! E ceva absolut logic, simti cand o fata sau un baiat/o fata te place/E o intrebare destul de generala pentru ca fiecare se manifesta in felul lui! Mi-a placut intrebarea.,.,.,"cica cum se manifesta, parca ar fi care sunt simptomele", ameteli, stari de vomalaughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Te baga in seama mai mult decat e necesar si glumeste cu tine(baiat).
Fetele posteaza intrebari pe TPU de genul sunt indragostita de z, dar nu stiu cum sa ii spunrolling on the floor.

| andenda a răspuns:

Cauta si tu intrebarea asta de la altcineva si citeste raspunsurile de acolo
iti da pur si simplu mai multa atentie bineinteles si se rusineaza cand te vede
limbajul trupului: un baiat ridica sprancenele inconstient cand gaseste o fata atragatoare.se aranjeaza mai des, cand sta jos picior peste picior, piciorul de sus va arata catre persoana pe care o place.
(crede-ma toate acestea sunt reale)

| BugsBunny034 a răspuns:

Buna
Depinde de baiat si de genul baiatului, fiecare baiat se manifesta diferit.
Daca il cunosti de ceva timp ai sa observi de la sine ca se comporta diferit cu tine sau poate fii timid si sa nu iti poata spune...

| maryamaryamarya a răspuns:

Sta pe langa tine, se rusineaza, isi umezeste buzele, cauta tot felu de motive sa te priveasca sa stea pe langa tine, dar in cele mai multe cazuri iti va spune(direct sau pe ocolite)bafta!
funda?