| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste melodia aia disco sau nu stiu ce gen de melodie este.Melodia aia in care canta ala so why i am siet sau cm nu stiu cum dar stiu ca zice so why i am. Dau funda!(scuze de gategorie dar este cea mai folosita)

4 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste melodia, dar nu sunt de acord cu abuzul tau in alta categorie! phbbbbt

| 0CruciFix a răspuns (pentru Fizy93):

Mama ce frica imi este nu esti de acord cu abuzul meu mama sunt sigur ca si tu ai facut asa du-te dormi copile daca nu stir aspunsul la intrebare stai cuminte la calculator acolo si nu te mai enerva singur doamne ce copil esti!

| Fizy93 a răspuns (pentru 0CruciFix):

Nimeni nu iti raspunde laughing

| 0CruciFix a răspuns (pentru Fizy93):

Doamne ce copil dus cu mintea du-te la spital omule sa le zici ca nu sti ce-i cu tine!