| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste o femeie care accepta o relatie cu un barbat insurat?

Lui ii place sa-si mai diversifice viata amoroasa iar ea e prea indragostita de el ca sa-i reziste.

Răspuns Câştigător
| 6Anonim9 a răspuns:

Curvă, gunoi, rusinea socoetatii. Daca chiar il iubeste atat de mult il lasa sa fie fericit cu familia lui si chiar il indeamna sa nu mai faca din astea sau sa divorteze. Apoi e liber.

| anonim_4396 explică (pentru 6Anonim9):

Desi ai folosit un limbaj foarte dur si colorat, ai dreptate 100%.O femeie desteapta il paraseste si il lasa cu familia lui sau, daca el nu se mai intelege cu actuala lui sotie, divorteaza si atunci ea il poate accepta.Dar cum spunea cineva mai jos, slabe sanse ca un barbat insurat cu o femeie care are salariul mai bun decat al lui si o anumita pozitie, sa o lase pentru alta pe care o socoteste mai putin importanta.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Femeie desteapta

| corbulalbrosu a răspuns:

Amanta.

| mihai69 a răspuns:

Depinde pe cine întrebi: el o să-i spună amantă, iubită etc. Ea, în schimb, o va numi în toate felurile: zdreanță, parașută etc.

| WaterDrop a răspuns:

Nepasatoare.

| raluk27 a răspuns:

"Panarama dreacu', care strica casele oamenilor "
Asa se numește happy

| florinflorescu a răspuns:

Se numeste femeie indragostita. Ca ea accepta situatia, va suferi mai tarziu, pentru ca rare sunt cazurile in care un barbat renunta la familie, pentru amanta.

| 6Anonim9 a răspuns:

Societatii*

| armand69 a răspuns:

Pai ai spus singura, indragostita