| Rule a întrebat:

Cum se poate de excitat fata mai tare? prin ce miscari?

Răspuns Câştigător
| AriaMontgomery a răspuns:

Poate vrei sa spui cum poti sa exciti o data mai tare? Ca intrebarea nu prea are inteles cum ai scris-o tu. O fata se excita mai greu decat baietii, mai intai trebuie sa o saruti tandru si pasional sa ii plimbi mana prin par, sa o saruti pe gat in special sa cobori incet spre zona intima apoi poti sa ii simulezi clitorisul dar localizeazal bine si miscari circulare putin apasate nu tare de sa o invinetesti dar nici incet ca sa nu simta nimic si ia-o usor si treptat. Nu te grabi cu nimic.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Prin preludiu mai lung.
Te pup!

| BibiIVI0IX a răspuns:

Pai, sarut-o pasional :3 sa simta ca o placi/iubesti. Apoi incepe sa-i pui mana pe sani/fund. Dar nu direct, trebuie s-o mângâi. De exemplu sa spunem ca sta la tine in brate si va sarutati, ii ti mana pe picior, apoi duci mana lasand-o pe corpul ei pana la fund/sani. Si desigur se mai poate excita si cand o saruti pe gat, pe spate/burta (mai jos)batting eyelashes