| dolce a întrebat:

Cum se poate de facut un baiat e 21 de ani sa sufere si sa-i para rau, chiar daca el e principial, orgolios si sigur pe sine!?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Fii indiferenta cu el...
Nu te arata prea des la fata, lasa'l da se intereseze de tine, asta daca a tinut macar putin la tine.
Sunt foarte mici sanse sa'l faci sa sufere! Mai ales daca e genul care schimba fetele ca pe sosete, incearca sa nu te mai gandesti la o posibila impacare...doar gandindu'te iti faci rau! Crede'ma ca stiu ce'ti spunsad
Incearca sa-ti impui mintii sa te gandesti la el ca la fostul care nu te'a meritat, nici de'cum la fostul care vrei sa sufere pentru tine ca sa-ti ajunga in genunchi sa te implore sa fii cu el! Viata merge inainte.si fara el!

Bafta.

6 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Cand iti doresti sa faci pe cineva sa sufere inseamna ca nu a insemnat si nu inseamna nimic pentru tine.Sa te razbuni? De ce? Pentru ca nu a simtit ceea ce nici tu nu simti? Ar mai lipsi sa spui ca-l iubesti.Esti doar o egoista mica.

| unione a răspuns:

Ce zici?

| Silviu591 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului.nu?

| StaRmAgiC a răspuns:

Mda asa e si la mine. C-am greu.
Dar m-am gandit ca daca asa este este el fii si u la fel.
Dar depinde de ce vrei u sa-l faci sa suferethinking mai multe detalii

| Green a răspuns:

Ignora-l.

| roby96 a răspuns:

Doamne fereste, te candesti ce spui? Cum sa il faci sa sufere, sigur te-ai despartit de el si vrei sa il faci sa sufere ca sa ii para rau.Lasal in pace, ce-a fost a fost.