| Haio a întrebat:

Cum se porneste o conversatie pe facebook?
Cum ar trebui sa pornesc o conversatie online cu o tipa de care imi place?

4 răspunsuri:
| georgiana_1403 a răspuns:

Pai cred ca cel mai potrivit ar fi in "buna" pentru inceput, iar apoi sa-i spui ca iti plac pozele ei sau ca te-ai uitat pe facebook-ul ei si ti se pare ca este o fata draguta. Iar mai departe sigur totul va veni de la sine. Bafta!

| DeeaMarry a răspuns:

Sincer, nu stiu cum ai putea face asta.
Iti pot spune doar ca daca un tip ar incerca sa ma abordeze pe facebook ar trebui sa aiba o metoda destul de originala ca sa imi atraga atentia intr-un mod pozitiv.
Deci, ai grija!

| radugolgolut a răspuns:

Ce faci fa

| ali_8949 a răspuns:

Pai... incepi si iti vin apoi idei... si in final, bagi vrajeala daca vine la suc. Daca nu e de la tine din localitate, atuncia las-o balta!