| anka_6296 a întrebat:

Cum se pun inimi si stele etc. la nume de exemplu la numele de la hi5? si scuze ca pun aici intrebarea...

5 răspunsuri:
| DeliaaaMary a răspuns:

Pai dai la cineva care are aceste semne si dai copy pe ele apoi dai la editare profil la tine si iti scrii numele si dupa aia dai paste, nu trebuie neaparat sa iti scrii numele pot aparea doar ele fara nume! Sper ca ai inteles!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu si eu cum faci inimioarele camy

| Dadaria a răspuns:

Apesi ALT si un numar din dreapta si dai mai intai drumul la numar si dupa aia la alt